خبرگزاری دانشجو


تعداد خبر : 73

بودجه تخصیص یافته به طرح تحول سلامت شفاف نیست اختصاص ۳۵ هزار میلیارد تومان به طرح تحول سلامت در لایحه بودجه ۹۸

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: در مجموع طرح تحول سلامت را موفق نمی دانم چراکه بودجه های این طرح شفاف نیست و رقم هایی که برای آن پیش بینی شده دقیقا تحقق پیدا نمی کند.

38 دقیقه پیش خبرگزاری دانشجو

سناتورهای آمریکایی اگر قصد تنبیه عربستان را دارند به‌جای حرف عمل کنند

یک کارشناس مسائل خاورمیانه گفت: برخی سناتور‌ها نگاه بدبینانه‌ای به عربستان دارند و برای انتقام از دولتمردان سعودی آن‌ها را تهدید به تحریم و عدم همکاری می‌کنند، اما به نظر می‌رسد تا زمانی که یک اقدام عملی از سوی کنگره در خصوص عربستان اتخاذ نشود، نمی‌توان امیدی به سخنان سناتور‌های آمریکایی داشت.

38 دقیقه پیش خبرگزاری دانشجو

واکنش وزارت خارجه به نتایج مذاکرات طرف‌های اصلی بحران یمن در استکهلم

قاسمی در واکنش به نتایج مذاکرات طرف‌های اصلی بحران یمن در استکهلم ضمن استقبال از تفاهمات و توافقات صورت گرفته میان طرفین با نظارت نماینده دبیر کل سازمان ملل متحد، گام‌های مثبت اعتماد ساز و توافقات اولیه حاصله را برای استمرار گفتگو‌ها امیدوارکننده خواند.

9 ساعت پیش خبرگزاری دانشجو

خواب‌های پریشان سران رژیم صهیونیستی هرگز تعبیر نخواهد شد اصلی‌ترین عامل بی ثباتی منطقه به طرز شرم آور و مضحکی برای ثبات منطقه ابراز نگرانی می‌کند!

قاسمی گفت: اسرائیل به خوبی دانسته باشد که ایران از چنان توانمندی دفاعی ـ نظامی و پشتوانه مردمی برخوردار است که تعبیر خواب‌های پریشان این کوته بینان کینه توز و جنگ طلب را، چون همیشه خواهد کرد.

11 ساعت پیش خبرگزاری دانشجو

طبق گفته سخنگوی و مشاور وزیر کشور صحبت‌های رحمانی‌فضلی درباره فرزندش صحت ندارد

درپی انتشار صحبت‌هایی از رحمانی فضلی درباره پسرش، سخنگوی وزیر کشور این صحبت‌ها را شایعه دانست.

12 ساعت پیش خبرگزاری دانشجو

ظریف: آمریکا و متحدانش عامل بلا‌هایی هستند که بر سر منطقه آمده

وزیر امور خارجه با اشاره به آمار‌های مربوط به صادرات سلاح از کشور‌های خارجی به غرب آسیا، نوشته است که آمار‌ها خود نشان می‌دهند که فضاسازی آمریکا و متحدانش علیه ایران تا چه حد ریاکارانه است.

13 ساعت پیش خبرگزاری دانشجو

پنج سناریوی احتمالی برای «بنزین»؛ از پیشنهاد یارانه ۶۰ هزارتومانی تا توزیع کوپن سوخت

مرکز پژوهش‌های مجلس در گزارشی با بررسی شرایط فعلی توزیع بنزین، ۵ سناریو برای قیمت‌گذاری بنزین و شیوه توزیع آن ارائه کرده است.

15 ساعت پیش خبرگزاری دانشجو

با اعتماد بر توانمندی جوانان مشکل حل نشدنی در کشور باقی نخواهد ماند در حوزه اقتصادی هم باید مثل عرصه نظامی عمل کنیم

فرمانده نیروی هوافضای سپاه گفت: همانگونه که در حوزه تسلیحاتی به ویژه در عرصه موشکی برغم تحریم های شدید توانستیم با تلاش شبانه روزی تحریم‌ها را به فرصت مبدل و آنان را بی خاصیت کنیم.

15 ساعت پیش خبرگزاری دانشجو

به مدد" توان داخلی" در حوزه دفاعی خودکفاییم تحریم‌های دشمنان را باید بی خاصیت کنیم

فرمانده نیروی هوافضای سپاه گفت: همانگونه که در حوزه تسلیحاتی به ویژه در عرصه موشکی برغم تحریم های شدید توانستیم با تلاش شبانه روزی تحریم‌ها را به فرصت مبدل و آنان را بی خاصیت کنیم.

15 ساعت پیش خبرگزاری دانشجو

از پیشنهاد یارانه ۶۰ هزارتومانی تا توزیع کوپن سوخت

مرکز پژوهش‌های مجلس در گزارشی با بررسی شرایط فعلی توزیع بنزین، ۵ سناریو برای قیمت‌گذاری بنزین و شیوه توزیع آن ارائه کرده است.

17 ساعت پیش خبرگزاری دانشجو

لاریجانی و روحانی خود را بالاتر از قانون می‌دانند ارسال لوایح FATF به مجمع غیرقانونی است

عضو فراکسیون روحانیت مجلس با انتقاد از ارسال لوایح FATF به مجمع تشخیص مصلحت نظام به جای شورای نگهبان توسط رئیس مجلس، گفت: رئیس مجلس و رئیس جمهور خود را بالاتر از قانون می‌دانند و امروز جمهوری اسلامی از ناحیه روسای این دو قوه دچار دیکتاتوری شده‌ است.

17 ساعت پیش خبرگزاری دانشجو

ادعای فارسی حرف زدن سعودی‌ها با نرسیدن کمک‌های آمریکا، شیطنت تفرقه‌افکنانه بود آمریکا بدنبال تحقیر مردم عربستان و ایجاد اختلاف با ایران

یک کارشناس مسائل خاورمیانه گفت: آنچه این سناتور آمریکایی در خصوص فارسی صحبت کردن مردم عربستان نیز گفته است در حقیقت نوعی شیطنت است که از آن به دنبال تحقیر مردم عربستان و ایجاد تفرقه بین ملت ایران و عربستان است.

21 ساعت پیش خبرگزاری دانشجو

روحانی به جای برخورد با دشمن به منتقدان برجام و FATF حمله می کند انتظار نداشتیم رئیس جمهور تا این اندازه شیفته دنیای غرب باشد

عضو شورای مرکزی فراکسیون نمایندگان ولایی گفت:از رئیس جمهور کشورمان انتظار نداشتیم که تا این اندازه شیفته دنیای غرب باشد.

21 ساعت پیش خبرگزاری دانشجو

اتمام ۷۰ هزار پروژه نیمه تمام کشور ۲۰ سال طول می‌کشد

نماینده مردم نهاوند در مجلس گفت: ۷۰ هزار پروژه نیمه تمام در کشور وجود دارد که طبق برآورد‌ها حدود ۲۰ سال طول می‌کشد تا این پروژه‌ها تکمیل شود.

22 ساعت پیش خبرگزاری دانشجو

قاسمی: برای احقاق حقوق اتباع ایرانی درحال رایزنی با گرجستان هستیم

سخنگوی وزارت امورخارجه کشورمان در پاسخ به سوالی در رابطه با عدم اجازه دولت گرجستان به برخی از اتباع ایرانی در مبادی ورودی این کشور گفت: اتباع اخراج شده کشورمان مورد حمایت دولت ایران هستند و برای احقاق حقوق آن‌ها در حال مذاکره با تفلیس هستیم.

آیا افزایش ۲۰ درصدی حقوق کارمندان در سال ۹۸ کافی است؟

یک نماینده مجلس افزایش ۲۰ درصدی حقوق کارمندان و کارگران در سال آینده را کافی ندانست.

راز علنی کردن اختلافات میان کارگزاران و اطرافیان روحانی

یک روزنامه اصلاح‌طلب نوشت زخم میان کارگزاران و دولت سر باز کرده و طرفین حفظ آبروی خود را در علنی کردن این اختلاف می‌دانند.

بررسی بودجه ۹۸ در مجلس به‌تعویق افتاد

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت که بررسی بودجه ۹۸ به‌تعویق افتاده است.

بازگشت ۱۱ هزار لوح گلی تخت جمشید به ایران؛ صدور ویزای بدون برچسب عملیاتی شد

رئیس سازمان میراث فرهنگی گفت: بیش از ۱۱ هزار لوح گلی سالم مربوط به باروی تخت جمشید است که با رأی دیوانعالی آمریکا با کشور باز می‌گردد.

مأموریتی در خصوص مسکن مهر پردیس به قرارگاه واگذار نشده است

روابط عمومی قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) با تکذیب خبر منتشره دربرخی رسانه‌ها و فضای مجازی پیرامون ورود این قرارگاه به پروژه‌های مسکن مهر پردیس اعلام کرد: در خصوص پروژه مسکن مهر پردیس ماموریتی به قرارگاه واگذار نشده است.

آل‌حبیب: ایران بر سر امنیت و توانمندی دفاعی متعارف خود مصالحه نمی‌کند

سفیر و نماینده دائم ایران در سازمان ملل با بیان اینکه آمریکایی‌ها خیال می‌کنند می‌توانند ما را به روز‌هایی برگردانند که صدام شهر‌های ایران را موشک‌باران می‌کرد، تصریح کرد: ایران بر سر امنیت و توانمندی دفاعی متعارف خود مصالحه نمی‌کند.

قاسمی: دولت قانون‌شکن آمریکا را به احترام به حقوق بین‌الملل فرا می‌خوانیم

سخنگوی وزارت امور خارجه در واکنش به اظهارات یک مقام آمریکایی گفت که دولت قانون‌شکن این کشور باید به قوانین احترام بگذارد.

اجرای اصل ۵۳ می‌تواند از بروز لایه‌های پنهانی دربودجه جلوگیری کند

سخنگوی شورای نگهبان تاکید کرد: اگر به حکم اصل ۵۳ قانون اساسی عمل شود، از بروز لایه‌های پنهانی در بودجه و مخفی کاری دستگاه‌ها جلوگیری می‌شود. ‎

گله محقق داماد از رئیس جمهور «مشاوران شما باید درس‌شان را از نو بخوانند»

محقق داماد با گله از رئیس جمهور، گفت: مشاوران شما باید بروند درس اقتصادشان را از اول بخوانند.

نظام اراده کند غنی سازی ۲۰ درصد را از سر می‌گیریم

رییس سازمان انرژی اتمی با بیان اینکه محدودیت‌ها مانع فعالیت‌های صلح آمیزصنعت هسته‌ای ما نیست، گفت: اگر نظام اراده کند غنی سازی ۲۰ درصد را مجدداً در فردو از سر می‌گیریم.

تصویب مناطق آزاد نسخه توسعه استان‌های محروم کشور خواهد شد

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی گفت: موافقت با ایجاد مناطق آزاد در استان‌های محروم و مرزی، تسهیل کننده مسیر توسعه متوازن کشور خواهد شد.

دولت مسئول معیشت مردم است چرا دولت بر قیمت کالا‌ها نظارت ندارد

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تصریح کرد: چرا دولت بر قیمت کالا‌ها و اجناس نظارت ندارد و قیمت‌ها پایین نیامده است؛ مگر دلار ارزان نشد؟

در مقطع تحریم هستیم و مردم با مشکلاتی مواجه هستند استاندارتهران تا نصف شب هم کار کند وقت کم می‎آورد

رئیس جمهور با اشاره به اینکه اکنون در مقطع تحریم هستیم و به طور طبیعی مردم با مشکلاتی مواجه هستند گفت: یک نوع جنگ اقتصادی و روانی است و نمی‌توانیم ...

در مقطع تحریم هستیم و مردم با مشکلاتی مواجه هستند استاندار تهران تا نصف شب هم کار کند وقت کم می‎آورد

رئیس جمهور با اشاره به اینکه اکنون در مقطع تحریم هستیم و به طور طبیعی مردم با مشکلاتی مواجه هستند گفت: یک نوع جنگ اقتصادی و روانی است و نمی‌توانیم ...

در مقطع تحریم هستیم و مردم با مشکلاتی مواجه هستند استاندار تهران صبح تا نیمه شب هم کار کند وقت کم می‎آورد

رئیس جمهور با اشاره به اینکه اکنون در مقطع تحریم هستیم و به طور طبیعی مردم با مشکلاتی مواجه هستند گفت: یک نوع جنگ اقتصادی و روانی است و نمی‌توانیم ...